FAVORITEFAVORITE SW X1 802M
FAVORITEFAVORITE SW X1 802M
FAVORITEFAVORITE SW X1 802M
FAVORITEFAVORITE SW X1 802M
FAVORITEFAVORITE SW X1 802M

FAVORITE SW X1 802M

Marka : FAVORITE
Fiyat : $135.00(KDV Dahil)
TL Fiyat : ₺2.502,51(KDV Dahil)
₺305,72 'den başlayan taksitlerle

FAVORITE SW X1 802M

Uzunluk : 2,44m        Atış aralığı : 7-28g        Aksiyon : Fast

FAVORITE ülkemizde özellikle Whitebird Serisi LRF kamışları ile tanınmakta.

Ukrayna'nın en büyük av malzemeleri distribütörünün markası olan ve Borafish olarak resmî distribütörlüğünü yaptığımız Favorite markalı ürünler günümüzde 40tan fazla ülkede amatörler tarafından beğenilerek kullanılmaktadır.

Çok şaşırtıcı gelebilir, Ukrayna, Japon balıkçılık malzemesi sektöründeki markaların en büyük ihracat pazarıdır. Avcılık neredeyse tamamen tatlısularda yapılsa da Ukrayna'lı amatör en yeni ve en iyi malzemeyi talep eder ve kullanır.

Böyle bilinçli ve kaliteli malzemeye önem veren bir pazarda FAVORITE, fiyat performans dengesi çok iyi, amatörlerin geri bildirimlerine kulak verilerek üretilmiş ve görsel açıdan da çok güzel kamışlarıyla kendine sağlam bir yer edinmiş olup ihracat pazarları için SW Saltwater serisi kamışlar da üretmektedir.

Tüm Favorite kamışları kategorilerindeki diğer marka ve ürünlerden ayıran başlıca özellik kamışların Blank kalitesidir. Favorite kamışlar gerçekten çok daha pahalı fiyatlara piyasada satılan birçok kamıştan daha iyi ve keyifli kamışlardır.

X1 SW

X1 Favorite'in en popüler serilerinin başında geliyor. Favırite, X1'i dünya denizlerinde çeşitli şartlarda ve farklı balık avlarında denedikten sonra X1 SW serisini üretti. X1 fiyat performans dengesi en iyi Favorite kamış serisidir diyebilriz.

Çok dayanıklı ve kuvvetli blanklere sahip bu seri, özellikle tavsiye ettiğimiz bir seri olup, atış performansı ile de çeşitli pelajik balık avına uygundur. 

KR konseptine göre dizilmiş, ip dolanmasını en aza indirgeyen, paslanmaya karşı dayanıklı halkaları vardır. Bu halkalar sert ve kalın florocarbon lider misinaların kullanımına imkan verir. 

X1, jerkbaitlere, su üstü yemlere ve metal jiglere hayat vermek için tasarlanmış, çok kullanışlı kamışlardır.

Benzer Ürünler