SİTE KULLANIM & GİZLİLİK VE GÜVELİK KOŞULLARI

 

Üyelerimizin-Müşterilerimizin borafish.com 'a ("Sitemiz") üyeliği, verdiği bilgilerin gizliliği, korunması ile ilgili işlemleri ve Sitemiz'den satışlara ilişkin diğer hususlarda aşağıdaki cari esaslar benimsenmiştir.


Sitemize girilen bilgilerin ve işlemlerin güvenliği için gerekli önlemler, bilgi ve işlemin mahiyetine göre Borafish Sportif Balıkçılık Dış Ticaret  A.Ş. ve/veya ilgili Kart Kuruluşlarınca sistem ve internet altyapısında alınmıştır. Tüm kredi kartı işlemleri ve onayları tarafımızdan bağımsız olarak ilgili Banka ve benzeri Kart Kuruluşları'nca online olarak aranızda gerçekleştirilmektedir  Kredi kartı şifresi gibi bilgiler Borafish Sportif Balıkçılık Dış Ticaret AŞ tarafından görülmez ve bilinmez.


Müşterilerimizin Sitemize üyelik, ürün/hizmet satın alma ve bilgi güncelleme amaçlı girdikleri bilgiler, özellikle kredi kartı ve banka kartlarına ait gizli bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez.


Üyelerimize-Müşterilerimize ait bilgiler yasal düzenlemelerin öngördüğü sorumluluklarımız çerçevesinde ilgili kuruluşlara açıklanabilir. Ayrıca üyelikleri ve/veya alışverişleri sırasında vermiş oldukları iletişim bilgileri ve diğer bilgiler Sitemize üyelik işlemlerinizin yapılması, güncellenmesi, muhtelif ürün/hizmetlerin  çeşitli tanıtım-reklam, promosyon, iletişim, satış-pazarlama vb uygulamaları için süresiz olarak kayda alınabilir, Borafish Sportif Balıkçılık Dış Ticaret AŞ  nezdinde saklanabilir, işlenebilir, gerekli görülen hallerde-yerlerde paylaşılabilir ve kullanılabilir.


Sitemizin diğer internet-web sitelerine bağlantı verdiği hallerde tüm kullanım ve işlemler için o sitelere ait gizlilik-güvenlik politikası ve kullanım şartları geçerlidir; Sitemizden reklam, banner, içerik görmek veya başka herhangi bir amaç ile ulaşılan diğer web sitelerinden bilgi kullanımları, keza sitelerin etik ilkeleri, gizlilik-güvenlik prensipleri, servis kalitesi ve diğer uygulamaları sebebi ile oluşabilecek ihtilaf, maddi-manevi zarar ve kayıplardan Borafish Sportif Balıkçılık Dış Ticaret A.Ş. sorumlu değildir.


Sitemizde yer alan her türlü bilgi, içerik ile bunların düzenlenmesi ve kısmen/tamamen kullanımı konusunda (Borafish Sportif Balıkçılık Dış Ticaret A.Ş. ile anlaşmasına göre üçüncü sahıslara ait olanlar hariç) tüm fikri-sınai haklar ve mülkiyet hakları Borafish Sportif Balıkçılık Dış Ticaret AŞ'ye aittir.


Sitemizden sadece Turkiye Cumhuriyeti sınırları içerisine gönderim yapılmaktadır.


Sitemizden alışverişlerinizde her işlem sırasında göreceğiniz ilgili sipariş önbilgilendirme formu-satış sözleşmesi de geçerli olacaktır.


Tüm kredi kartı ve kişisel bilgileriniz internet güvenlik standardı olan SSL Secure sistemi ile 128 mbit şifrelenmekte ve bu şekilde internet üzerindeki dolaşımları sırasında herhangi bir şekilde bu bilgilerin istenilmeyen kişi veya kurumlarda ele geçirilmesi önlenmektedir.


Ek bilgi almak istediğiniz konularda Sitemizde belirtilen iletişim yolları ile Borafish Sportif Balıkçılık Dış Ticaret A.Ş.'ye danışabilirsiniz.


 

Borafish Sportif Balıkçılık Dış Ticaret AŞ

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR